Перейти до основного вмісту

Рак легенів та стравоходу

Фахівці нашого онкологічного центру діагностують та лікують усі форми раку легенів та стравоходу. Ми надаємо всі види медичної допомоги, покращуємо самопочуття пацієнтів, даруємо їм надію та надаємо потужну підтримку у цій тяжкій боротьбі.

Цілі нашої роботи:

 • Своєчасна діагностика раку легенів та стравоходу. Ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання, що дозволяє виявити патологічні зміни навіть у ранніх етапах розвитку.
 • Ефективне лікування та підтримуюча терапія.
 • Запобігання рецидиву хвороби.
 • Нормалізація самопочуття, відновлення повної чи часткової працездатності.
 • Профілактика онкології: регулярні профілактичні огляди (особливо для осіб зі спадковою схильністю та тих, хто входить до групи ризику), санітарно-просвітницька робота та скринінг.

Діагностика

Для діагностики раку легень та стравоходу ми використовуємо кілька діагностичних процедур, кожна з яких має свій рівень інформативності та ефективності. Це:

 • ЕГДС. Це ендоскопічний метод вивчення слизової оболонки стравоходу та верхніх відділів шлунково-кишкового тракту.
 • ФБС. Це також ендоскопічний метод діагностики, але при його виконанні лікар оглядає верхні та нижні відділи дихальних шляхів.
 • КТ. Комп'ютерна томографія відіграє важливу роль у виявленні пухлини, визначенні її розміру, локалізації та ступеня метастазування.
 • Біопсія. Взяття біологічного матеріалу для мікроскопічного дослідження дає можливість максимально точно ідентифікувати знайдене новоутворення.
Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Лікування

У нашому онкологічному центрі практикується комплексний підхід до лікування раку легенів та стравоходу. Після підтвердження діагнозу мультидисциплінарна комісія складає індивідуальний план терапії: консервативний, хірургічний чи комбінований. Остаточний вибір залежить від поточного стану пацієнта, типу пухлини та стадії її розвитку.

Вибираючи оперативне лікування, наші фахівці віддають перевагу торакоскопії та відеоасистованим операціям. Використання спеціального ендоскопічного обладнання дозволяє виконувати будь-які хірургічні втручання через маленькі шкірні розрізи. Завдяки цьому на тілі пацієнта не залишаються естетичні дефекти у вигляді шрамів або рубців.

Селезньов Михайло Анатолійович
Лікар вищої категорії, онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст

Наші переваги

Ми зацікавлені у наданні ефективної медичної допомоги, тому прикладаємо усі зусилля для покращення стану хворого. У нашому онкоцентрі створені умови для комфортної діагностики, лікування та перебування у стаціонарі:

 • Сучасні палати з багатофункціональними ліжками. У палатах зроблено якісний ремонт та встановлені сучасні меблі.
 • Різноманітне та смачне харчування.
 • Цілодобовий медичний догляд. Пацієнт може будь-коли протягом доби звернутися за медичною допомогою.
 • Постачання щоденними гігієнічними засобами.
 • Чистота. Ми приділяємо особливу увагу підтримці чистоти у приміщеннях, тому проводимо щоденні прибирання.
Переваги нашої клініки
Індивідуальний підхід

В умовах нашої клініки пацієнта буде комплексно обстежено на сучасному обладнанні. Дані досліджень піддаються “подвійному контролю”: інтерпретуються лікарями-діагностами та лікуючими лікарями. Виявлена супутня патологія може суттєво вплинути на тактику лікування. Тому кожен пацієнт розглядається мультидисциплінарною комісією (МДК) як унікальний випадок.

Комфортний сервіс

У нашій клініці працює комплексна парамедична служба. Ви не замислюватиметеся над такими банальними речами як: чи брати постільну білизну? що мені їсти? куди мені йти? у чому мені ходити? коли я маю прийти на плановий огляд? Наша мета розвантажити таким чином Ваші плечі повсякденної метушні.

Комплексне лікування 24/7

У нашій клініці пацієнт може отримати комплексне лікування онкологічних захворювань, яке включає радикальне хірургічне лікування, хіміотерапію, паліативну допомогу. Ваш лікар доступний 24/7 і допоможе Вам вирішити будь-які проблеми медичного характеру.

Діагностика

Безкоштовний онкоскринінг на захворювання шлунка та товстого кишечника (підписані пріоритетні пакети з НСЗП). Безкоштовне виконання КТ. Застосування мініінвазивних методів біопсії: тонкоголкова, tru-cut, трепан з можливістю гістологічного дослідження у CSD та референтній лабораторії Франкфурта, Німеччина.

alt

Лікар повинен бути розсудливим, причому його розсудливість має бути завжди помітною та виявлятися і у влаштуванні його життя, і у дрібницях. І все це потрібно для того, щоб люди йому вірили, адже довірити своє здоров'я вони можуть тільки тому, кого поважають, хто має гарну репутацію і про кого добре відгукуються інші пацієнти та колеги.

Селезньов Михайло Анатолійович
Лікар вищої категорії, онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Відгуки
Tanya Dolzhenko

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Висловлюю велику подяку клініці за чудовий сервіс. Зокрема Пажину Сергію Олександровичу. Чудовий лікар і дуже хороший хірург. Протягом усього часу лікування, був уважним до пацієнта, все доступно пояснював. Спасибі вам велике!!! Рекомендую!

Карина

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Гарний сервіс, приємна клініка! Дуже задоволена була у хірурга Пажина Сергія Олександровича за рекомендацією. Відмінний фахівець, рекомендую і тепер звертатимуся тільки до нього.

Лариса Сільченко

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Дуже хочеться сказати велике спасибі хірургові Пажину Сергію Олександровичу! Це не лише професіонал високого рівня, а й дуже чуйна, уважна, чуйна людина. Так сталося, що до цього лікаря я зверталася кілька разів і щоразу результат був чудовим. Успіхів Вам у Вашому найважчому, але такому важливому справі служіння людям. Усього Вам доброго!

Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Наші фахівці
Селезньов Михайло Анатолійович
онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Юрченко Валерія Вадимівна
онкомамологія, хірургія, онкохірургія, УЗД
Пажин Сергій Олександрович
інтервенційний радіолог, хірург, лікар УЗД
Крюкова Катерина Олександрівна
онколог, хіміотерапевт, хірург