Перейти до основного вмісту

Ендоскопічне відділення

Наше ендоскопічне відділення оснащене сучасним обладнанням, за допомогою якого наші спеціалісти проводять різноманітні діагностичні та лікувальні процедури. Завдяки цьому нам вдається діагностувати онкологічні зміни на ранніх етапах розвитку, що значно покращує прогноз та прискорює процес одужання.

Цілі нашої роботи:

  1. Своєчасна діагностика доброякісних та злоякісних пухлин.
  2. Ефективне лікування та ведення пацієнтів з різними видами раку.
  3. Профілактика та раннє виявлення рецидиву онкології.
  4. Нормалізація самопочуття, повне чи часткове відновлення працездатності.
  5. Профілактика розвитку занедбаних форм онкологічних захворювань: профілактичні огляди, санітарно-просвітницька робота, скринінг. Це особливо важливо для осіб зі спадковою схильністю та тих, хто входить до групи ризику (вік, шкідливі звички, виробничі шкідливості та інше).

 

Діагностика та лікування

Наші лікарі онкологи працюють виключно із сучасним ендоскопічним обладнанням. Це забезпечує кращу візуалізацію органу, максимальний комфорт для пацієнта та високий рівень інформативності. Ендоскопія дає можливість проводити всілякі діагностичні маніпуляції при онкології стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, ободової та прямої кишок, трахеобронхіального дерева.

Ендоскопічне обстеження передбачає введення ендоскопа у пряму кишку або ротову порожнину (залежно від органу, що досліджується). Цей прилад має невелику камеру, яка передає зображення на комп'ютер у режимі реального часу. Завдяки цьому лікар може оцінити поточний стан слизової оболонки, виявити наявність пухлини, оцінити її локалізацію та розміри. При необхідності під час ендоскопії фахівець може взяти біопсію для подальшого вивчення та точної ідентифікації новоутворення.

Мініінвазивна корекція онкологічних ускладнень при кровотечі, дисфагії, кишковій непрохідності, жовтяниці дає можливість у найкоротші терміни нормалізувати стан пацієнта та підготувати його до майбутньої операції.

Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Особливості відділення

У нашому ендоскопічному відділенні працюють висококласні лікарі-ендоскопісти із багаторічним досвідом роботи. Вони виявляють навіть невеликі патологічні зміни, які не мають клінічних симптомів. Саме рання діагностика є запорукою успішного лікування та сприятливого прогнозу.

Особливість роботи нашого ендоскопічного відділення – це комфорт та відсутність болю. Усі діагностичні та лікувальні процедури проводяться максимально безболісно. Для цього ми використовуємо кілька видів анестезії на вибір: місцеве знеболювання та наркоз.

Перевагами нашого ендоскопічного відділення можна вважати:

  • Сучасне обладнання для діагностики та лікування.
  • Комфорт та безпека пацієнта – наші пріоритети.
  • Кваліфіковані лікарі, які щиро бажають допомогти хворим.
  • Ефективна допомога що до встановлення вірного діагнозу, призначення лікування, контролю призначеної терапії та веденні пацієнта.
Переваги нашої клініки
Індивідуальний підхід

В умовах нашої клініки пацієнта буде комплексно обстежено на сучасному обладнанні. Дані досліджень піддаються “подвійному контролю”: інтерпретуються лікарями-діагностами та лікуючими лікарями. Виявлена супутня патологія може суттєво вплинути на тактику лікування. Тому кожен пацієнт розглядається мультидисциплінарною комісією (МДК) як унікальний випадок.

Комфортний сервіс

У нашій клініці працює комплексна парамедична служба. Ви не замислюватиметеся над такими банальними речами як: чи брати постільну білизну? що мені їсти? куди мені йти? у чому мені ходити? коли я маю прийти на плановий огляд? Наша мета розвантажити таким чином Ваші плечі повсякденної метушні.

Комплексне лікування 24/7

У нашій клініці пацієнт може отримати комплексне лікування онкологічних захворювань, яке включає радикальне хірургічне лікування, хіміотерапію, паліативну допомогу. Ваш лікар доступний 24/7 і допоможе Вам вирішити будь-які проблеми медичного характеру.

Діагностика

Безкоштовний онкоскринінг на захворювання шлунка та товстого кишечника (підписані пріоритетні пакети з НСЗП). Безкоштовне виконання КТ. Застосування мініінвазивних методів біопсії: тонкоголкова, tru-cut, трепан з можливістю гістологічного дослідження у CSD та референтній лабораторії Франкфурта, Німеччина.

alt

Лікар повинен бути розсудливим, причому його розсудливість має бути завжди помітною та виявлятися і у влаштуванні його життя, і у дрібницях. І все це потрібно для того, щоб люди йому вірили, адже довірити своє здоров'я вони можуть тільки тому, кого поважають, хто має гарну репутацію і про кого добре відгукуються інші пацієнти та колеги.

Селезньов Михайло Анатолійович
Лікар вищої категорії, онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Відгуки
Tanya Dolzhenko

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Висловлюю велику подяку клініці за чудовий сервіс. Зокрема Пажину Сергію Олександровичу. Чудовий лікар і дуже хороший хірург. Протягом усього часу лікування, був уважним до пацієнта, все доступно пояснював. Спасибі вам велике!!! Рекомендую!

Карина

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Гарний сервіс, приємна клініка! Дуже задоволена була у хірурга Пажина Сергія Олександровича за рекомендацією. Відмінний фахівець, рекомендую і тепер звертатимуся тільки до нього.

Лариса Сільченко

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Дуже хочеться сказати велике спасибі хірургові Пажину Сергію Олександровичу! Це не лише професіонал високого рівня, а й дуже чуйна, уважна, чуйна людина. Так сталося, що до цього лікаря я зверталася кілька разів і щоразу результат був чудовим. Успіхів Вам у Вашому найважчому, але такому важливому справі служіння людям. Усього Вам доброго!

Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Наші фахівці
Селезньов Михайло Анатолійович
онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Юрченко Валерія Вадимівна
онкомамологія, хірургія, онкохірургія, УЗД
Пажин Сергій Олександрович
інтервенційний радіолог, хірург, лікар УЗД
Крюкова Катерина Олександрівна
онколог, хіміотерапевт, хірург