Перейти до основного вмісту

Інтервенційна радіологія

У нашому онкологічному центрі проводиться діагностика та лікування будь-яких форм раку. Для цього ми використовуємо високий рівень професіоналізму лікарів, сучасне технічне обладнання та інноваційні малоінвазивні методики. Це дає можливість виконувати складні діагностичні та лікувальні процедури, надавати ефективну допомогу пацієнтам із будь-яким діагнозом.

Інтервенційна радіологія - це спеціальний медичний напрямок, який передбачає малоінвазивне лікування захворювань із застосуванням різних методів візуалізації. Завдяки цьому лікар може не тільки діагностувати хворобу, а й лікувати хворого під непрямим візуальним контролем.

Цілі нашої роботи:

 • Діагностика онкологічних змін. Ми прикладаємо багато зусиль за для виявлення патологічних змін у тканинах на ранніх етапах розвитку.
 • Ефективне лікування ускладнень та тривале ведення пацієнта.
 • Профілактика рецидиву хвороби.
 • Нормалізація самопочуття, швидке відновлення після лікування чи операції.

Використовувані технології

Фахівці нашого відділення використовують малоінвазивні технології за для усунення тих чи інших ускладнень онкологічного процесу. Завдяки цьому організм пацієнта відчуває мінімальний стрес, а також суттєво знижується ризик розвитку ускладнень та небажаних реакцій. У нас проводяться:

 • Радіочастотна абляція. Ця малоінвазивна методика передбачає введення в пухлину електродів та вплив на неї радіочастотними коливаннями. Таким чином вдається знищити метастази в печінці, кістках та легенях.
 • Черезшкірна черезпечінкова холангіостомія та двомоментне внутрішньо-зовнішнє стентування холедоху. Ці сучасні методики дозволяють ліквідувати жовтяницю при онкології підшлункової залози, печінки та жовчовивідних шляхів.
 • Дренування асциту, гідротораксу, кіст та абсцесів черевної порожнини.
 • Біопсія новоутворення під контролем УЗД, КТ. Взяття біоматеріалу для подальшого гістологічного вивчення дозволяє максимально точно ідентифікувати пухлину і поставити правильний діагноз.
 • Лазерна абляція осередків щитовидної залози.
 • Облітерація маткових артерій. Це ефективна методика, що активно застосовується при лікуванні міоми матки.
Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Наші переваги

У нашому онкологічному центрі працюють висококласні спеціалісти з багаторічним досвідом роботи. Вони використовують свій професійний досвід та навички з однією метою – допомогти пацієнтам впоратися з раком. Нашими головними перевагами можна назвати:

 • Комфортне перебування у стаціонарі. У наших палатах виконаний новий ремонт, є сучасні та функціональні меблі. Для всіх пацієнтів передбачено смачне та раціональне харчування, щоденне прибирання та цілодобова медична допомога.
 • Сучасне обладнання. Наші лікарі працюють з найкращим діагностичним та лікувальним обладнанням. Завдяки цьому у нас виконуються найскладніші процедури та маніпуляції.
 • Ефективна допомога. Ми докладаємо всіх зусиль для досягнення поставленої мети: одужання, запобігання рецидиву, паліативна допомога, реабілітація.
Переваги нашої клініки
Індивідуальний підхід

В умовах нашої клініки пацієнта буде комплексно обстежено на сучасному обладнанні. Дані досліджень піддаються “подвійному контролю”: інтерпретуються лікарями-діагностами та лікуючими лікарями. Виявлена супутня патологія може суттєво вплинути на тактику лікування. Тому кожен пацієнт розглядається мультидисциплінарною комісією (МДК) як унікальний випадок.

Комфортний сервіс

У нашій клініці працює комплексна парамедична служба. Ви не замислюватиметеся над такими банальними речами як: чи брати постільну білизну? що мені їсти? куди мені йти? у чому мені ходити? коли я маю прийти на плановий огляд? Наша мета розвантажити таким чином Ваші плечі повсякденної метушні.

Комплексне лікування 24/7

У нашій клініці пацієнт може отримати комплексне лікування онкологічних захворювань, яке включає радикальне хірургічне лікування, хіміотерапію, паліативну допомогу. Ваш лікар доступний 24/7 і допоможе Вам вирішити будь-які проблеми медичного характеру.

Діагностика

Безкоштовний онкоскринінг на захворювання шлунка та товстого кишечника (підписані пріоритетні пакети з НСЗП). Безкоштовне виконання КТ. Застосування мініінвазивних методів біопсії: тонкоголкова, tru-cut, трепан з можливістю гістологічного дослідження у CSD та референтній лабораторії Франкфурта, Німеччина.

alt

Лікар повинен бути розсудливим, причому його розсудливість має бути завжди помітною та виявлятися і у влаштуванні його життя, і у дрібницях. І все це потрібно для того, щоб люди йому вірили, адже довірити своє здоров'я вони можуть тільки тому, кого поважають, хто має гарну репутацію і про кого добре відгукуються інші пацієнти та колеги.

Селезньов Михайло Анатолійович
Лікар вищої категорії, онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Відгуки
Tanya Dolzhenko

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Висловлюю велику подяку клініці за чудовий сервіс. Зокрема Пажину Сергію Олександровичу. Чудовий лікар і дуже хороший хірург. Протягом усього часу лікування, був уважним до пацієнта, все доступно пояснював. Спасибі вам велике!!! Рекомендую!

Карина

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Гарний сервіс, приємна клініка! Дуже задоволена була у хірурга Пажина Сергія Олександровича за рекомендацією. Відмінний фахівець, рекомендую і тепер звертатимуся тільки до нього.

Лариса Сільченко

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Дуже хочеться сказати велике спасибі хірургові Пажину Сергію Олександровичу! Це не лише професіонал високого рівня, а й дуже чуйна, уважна, чуйна людина. Так сталося, що до цього лікаря я зверталася кілька разів і щоразу результат був чудовим. Успіхів Вам у Вашому найважчому, але такому важливому справі служіння людям. Усього Вам доброго!

Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Наші фахівці
Селезньов Михайло Анатолійович
онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Юрченко Валерія Вадимівна
онкомамологія, хірургія, онкохірургія, УЗД
Пажин Сергій Олександрович
інтервенційний радіолог, хірург, лікар УЗД
Крюкова Катерина Олександрівна
онколог, хіміотерапевт, хірург