Перейти до основного вмісту

Діагностичне відділення

У нашому діагностичному відділенні проводиться максимально точна діагностика будь-яких видів онкології. Наявність власної лабораторії та сучасного технічного обладнання дає можливість виконувати складні діагностичні обстеження, які відіграють важливу роль у встановленні правильного діагнозу та призначенні лікування.

Цілі нашої роботи:

 1. Рання діагностика онкологічних захворювань. Своєчасне виявлення патологічних змін (деякі з яких стають випадковою «знахідкою») — це запорука швидкого одужання та сприятливого прогнозу.
 2. Встановлення діагнозу та підбір тактики лікування. На основі отриманих діагностичних даних наші лікарі оцінюють поточний стан пацієнта та призначають йому ефективне лікування.
 3. Профілактика розвитку раку. Проведення профілактичних оглядів та діагностики дозволяє виявити онкологічний процес на ранній стадії.
 4. Контролює ефективність лікування. Лабораторні та діагностичні дані дають можливість оцінити результат лікування та внести потрібні корективи.
Можливості відділення

Наше діагностичне відділення оснащене сучасним обладнанням та власною лабораторією. Завдяки цьому у нас виконуються:

 • Весь необхідний список лабораторних досліджень.
 • Ультразвукове обстеження за допомогою УЗ-апарату експертного класу на бездротовій основі Mindray DC-60. Це інноваційна технологія, що забезпечує якісне зображення та широкі можливості використання. Вона має: функцію сенсорного керування, автоматизацію стандартизованих протоколів дослідження, з'єднання окремих фрагментів в одне зображення для покращення контрастної роздільної здатності та візуалізації.
 • МРТ та КТ Scenaria View, Hitachi Medical Systems. Це найсучасніші томографи на сьогоднішньому ринку. Їх використання гарантує максимальну точність пошарового знімку органу, що досліджується. Завдяки цьому лікар може оцінити стан тканини, виявити наявність пухлини, її розміри, локалізацію та ступінь метастазування.
Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Наші переваги

Наш онкологічний центр займається профілактикою, діагностикою та лікуванням усіх різновидів раку. Злагоджена робота професійного колективу із різних відділень дає можливість надати хворому комплексну медичну допомогу. Ми щиро зацікавлені у одужанні та покращенні самопочуття пацієнта, тому створили максимально комфортні умови для діагностики та лікування в онкоцентрі.

Головними перевагами нашого діагностичного відділення можна назвати:

 • Сучасне обладнання. Для діагностики наші лікарі онкологи використовують найкраще обладнання, що дозволяє діагностувати онкологічний процес та його ускладнення на будь-якій стадії розвитку.
 • Великий перелік досліджень. У нас проводяться різноманітні види лабораторних та інструментальних досліджень.
 • Відсутність болю та дискомфорту. Усі процедури проводяться із застосуванням анестезії.
 • Моральна підтримка та позитивний настрій. Наші пацієнти охоплені увагою та атмосферою підтримки. Передбачено психологічну підтримку висококваліфікованим фахівцем. Ми не дозволяємо опускати руки, а налаштовуємо на спільну боротьбу із хворобою.
Переваги нашої клініки
Індивідуальний підхід

В умовах нашої клініки пацієнта буде комплексно обстежено на сучасному обладнанні. Дані досліджень піддаються “подвійному контролю”: інтерпретуються лікарями-діагностами та лікуючими лікарями. Виявлена супутня патологія може суттєво вплинути на тактику лікування. Тому кожен пацієнт розглядається мультидисциплінарною комісією (МДК) як унікальний випадок.

Комфортний сервіс

У нашій клініці працює комплексна парамедична служба. Ви не замислюватиметеся над такими банальними речами як: чи брати постільну білизну? що мені їсти? куди мені йти? у чому мені ходити? коли я маю прийти на плановий огляд? Наша мета розвантажити таким чином Ваші плечі повсякденної метушні.

Комплексне лікування 24/7

У нашій клініці пацієнт може отримати комплексне лікування онкологічних захворювань, яке включає радикальне хірургічне лікування, хіміотерапію, паліативну допомогу. Ваш лікар доступний 24/7 і допоможе Вам вирішити будь-які проблеми медичного характеру.

Діагностика

Безкоштовний онкоскринінг на захворювання шлунка та товстого кишечника (підписані пріоритетні пакети з НСЗП). Безкоштовне виконання КТ. Застосування мініінвазивних методів біопсії: тонкоголкова, tru-cut, трепан з можливістю гістологічного дослідження у CSD та референтній лабораторії Франкфурта, Німеччина.

alt

Лікар повинен бути розсудливим, причому його розсудливість має бути завжди помітною та виявлятися і у влаштуванні його життя, і у дрібницях. І все це потрібно для того, щоб люди йому вірили, адже довірити своє здоров'я вони можуть тільки тому, кого поважають, хто має гарну репутацію і про кого добре відгукуються інші пацієнти та колеги.

Селезньов Михайло Анатолійович
Лікар вищої категорії, онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Відгуки
Tanya Dolzhenko

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Висловлюю велику подяку клініці за чудовий сервіс. Зокрема Пажину Сергію Олександровичу. Чудовий лікар і дуже хороший хірург. Протягом усього часу лікування, був уважним до пацієнта, все доступно пояснював. Спасибі вам велике!!! Рекомендую!

Карина

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Гарний сервіс, приємна клініка! Дуже задоволена була у хірурга Пажина Сергія Олександровича за рекомендацією. Відмінний фахівець, рекомендую і тепер звертатимуся тільки до нього.

Лариса Сільченко

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Дуже хочеться сказати велике спасибі хірургові Пажину Сергію Олександровичу! Це не лише професіонал високого рівня, а й дуже чуйна, уважна, чуйна людина. Так сталося, що до цього лікаря я зверталася кілька разів і щоразу результат був чудовим. Успіхів Вам у Вашому найважчому, але такому важливому справі служіння людям. Усього Вам доброго!

Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Наші фахівці
Селезньов Михайло Анатолійович
онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Юрченко Валерія Вадимівна
онкомамологія, хірургія, онкохірургія, УЗД
Пажин Сергій Олександрович
інтервенційний радіолог, хірург, лікар УЗД
Крюкова Катерина Олександрівна
онколог, хіміотерапевт, хірург