Перейти до основного вмісту

Абдомінальна онкологія

У нашому відділенні абдомінальної онкології надається медико-санітарна, спеціалізована і паліативна допомога. Досвідчені фахівці займаються діагностикою пухлин черевної порожнини: шлунку, дванадцятипалої кишки, підшлункової залози, печінки і жовчовивідних проток, тонкої кишки.

До нас звертаються пацієнти, що потребують:

  • Швидкої та точної діагностики пухлинних утворень. Ми виявляємо навіть невеликі патологічні зміни, характерні для початкової стадії розвитку хвороби. 
  • Поліпшення самопочуття, часткового або повного відновленні працездатності.
  • Радикального лікування і якісної підтримувальній терапії.
  • Профілактики рецидивів раку надалі.
  • Відновлення після перенесеного лікування або оперативного втручання.
Діагностика

Для встановлення вірного діагнозу та призначення ефективного лікування наші лікарі проводять кілька діагностичних процедур. Наше відділення абдомінальної онкології оснащене сучасним обладнанням, яке дозволяє виконувати як прості, так і складні обстеження. Це:

  • УЗД. Це безболісна процедура, завдяки якій вдається виявити новоутворення та визначити її розміри.
  • КТ та МРТ. Комп'ютерна та магнітно-резонансна томографія відіграє важливу роль у підтвердженні наявності пухлини, визначенні її локалізації та ступеня метастазування.
  • ЕГДС. Це високоінформативний метод діагностики, що дозволяє візуалізувати стравохід, шлунок та дванадцятипалу кишку.
  • Лапароскопія та перитонеальні змиви. Це сучасне хірургічне втручання, що виключає потребу у великих шкірних розрізах.
Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Лікування

Діагностована абдомінальна онкологія виноситься на мультидисциплінарну медичну комісію. За її рішенням проводиться хірургічне чи комбіноване лікування. Остаточний вибір залежить від встановленого діагнозу, типу пухлини, поточного стану пацієнта та прогнозу. Крім складання індивідуального плану терапії, наші лікарі допомагають пацієнтам відновитись після перенесеної операції. Для них готується спеціальна реабілітаційна програма, націлена на відновлення працездатності та швидке повернення до повсякденного життя.

При оперативному лікуванні наші фахівці віддають перевагу лапароскопії. Це дозволяє проводити хірургічні маніпуляції спеціальним лапароскопічним обладнанням через маленькі шкірні розрізи. Завдяки цьому після завершення операції у пацієнта не залишаються шрами чи рубці, а сама операція переноситься значно легше.

При діагностуванні складних або занедбаних випадків абдомінальної онкології медична допомога надається досвідченими ендоскопістами та інтервенційними радіологами. Це пов'язано з тим, що мініінвазивні технології дозволяють усунути ускладнення і за максимально короткий час підготувати пацієнта до радикального лікування.

Селезньов Михайло Анатолійович
Лікар вищої категорії, онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Переваги нашої клініки
Індивідуальний підхід

В умовах нашої клініки пацієнта буде комплексно обстежено на сучасному обладнанні. Дані досліджень піддаються “подвійному контролю”: інтерпретуються лікарями-діагностами та лікуючими лікарями. Виявлена супутня патологія може суттєво вплинути на тактику лікування. Тому кожен пацієнт розглядається мультидисциплінарною комісією (МДК) як унікальний випадок.

Комфортний сервіс

У нашій клініці працює комплексна парамедична служба. Ви не замислюватиметеся над такими банальними речами як: чи брати постільну білизну? що мені їсти? куди мені йти? у чому мені ходити? коли я маю прийти на плановий огляд? Наша мета розвантажити таким чином Ваші плечі повсякденної метушні.

Комплексне лікування 24/7

У нашій клініці пацієнт може отримати комплексне лікування онкологічних захворювань, яке включає радикальне хірургічне лікування, хіміотерапію, паліативну допомогу. Ваш лікар доступний 24/7 і допоможе Вам вирішити будь-які проблеми медичного характеру.

Діагностика

Безкоштовний онкоскринінг на захворювання шлунка та товстого кишечника (підписані пріоритетні пакети з НСЗП). Безкоштовне виконання КТ. Застосування мініінвазивних методів біопсії: тонкоголкова, tru-cut, трепан з можливістю гістологічного дослідження у CSD та референтній лабораторії Франкфурта, Німеччина.

alt

Лікар повинен бути розсудливим, причому його розсудливість має бути завжди помітною та виявлятися і у влаштуванні його життя, і у дрібницях. І все це потрібно для того, щоб люди йому вірили, адже довірити своє здоров'я вони можуть тільки тому, кого поважають, хто має гарну репутацію і про кого добре відгукуються інші пацієнти та колеги.

Селезньов Михайло Анатолійович
Лікар вищої категорії, онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Відгуки
Tanya Dolzhenko

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Висловлюю велику подяку клініці за чудовий сервіс. Зокрема Пажину Сергію Олександровичу. Чудовий лікар і дуже хороший хірург. Протягом усього часу лікування, був уважним до пацієнта, все доступно пояснював. Спасибі вам велике!!! Рекомендую!

Карина

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Гарний сервіс, приємна клініка! Дуже задоволена була у хірурга Пажина Сергія Олександровича за рекомендацією. Відмінний фахівець, рекомендую і тепер звертатимуся тільки до нього.

Лариса Сільченко

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Дуже хочеться сказати велике спасибі хірургові Пажину Сергію Олександровичу! Це не лише професіонал високого рівня, а й дуже чуйна, уважна, чуйна людина. Так сталося, що до цього лікаря я зверталася кілька разів і щоразу результат був чудовим. Успіхів Вам у Вашому найважчому, але такому важливому справі служіння людям. Усього Вам доброго!

Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Наші фахівці
Селезньов Михайло Анатолійович
онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Юрченко Валерія Вадимівна
онкомамологія, хірургія, онкохірургія, УЗД
Пажин Сергій Олександрович
інтервенційний радіолог, хірург, лікар УЗД
Крюкова Катерина Олександрівна
онколог, хіміотерапевт, хірург