Перейти до основного вмісту

Хіміотерапія

Наш онкологічний центр займається профілактикою, діагностикою та лікуванням будь-яких видів раку. Ми надаємо кваліфіковану допомогу пацієнтам з різними діагнозами та станами різного ступеня важкості. Наші фахівці підбирають індивідуальний план лікування для кожного хворого, завдяки чому вдається суттєво підвищити ефективність терапії та покращити прогноз лікування. Одним із найрезультативніших способів боротьби з онкологією є хіміотерапія.

Хіміотерапія є сучасним методом лікування раку, що передбачає використання спеціальних хімічних речовин — цитостатиків. Ці лікарські препарати мають руйнівну дію на пухлинні клітини і гальмують зростання новоутворення. Головною особливістю пухлин є швидкий і безконтрольний поділ. Саме на цю властивість спрямована дія цитостатичних препаратів.

Призначення хіміотерапії дозволяє:

 1. Вилікувати. Часто хіміотерапія повністю знищує ракові клітини та запобігає рецидиву хвороби надалі.
 2. Контролювати перебіг захворювання. У деяких клінічних випадках призначення цитостатиків дозволяє сповільнити ріст пухлини та запобігти метастазуванню у здорові органи.
 3. Поліпшити самопочуття. Іноді хіміотерапія не може дати лікування або контроль над зростанням ракових клітин, але її призначення дозволяє зменшити пухлину і знизити больові відчуття.

Курс хіміотерапії призначається за протоколами NCCN залежно від морфологічного типу пухлини. У нашому онкологічному центрі використовується кілька її різновидів:

 • Системна - вводиться в загальний кровообіг і поширюється через кров'яне русло по всіх органах та системах організму.
 • Внутрішньопорожнинна - вводиться в порожнину органу (сечовий міхур, матка).
 • Інтраперитонеальна – внутрішньочеревне введення хіміопрепаратів.
 • Інтратуморальна – лікарські препарати вводяться безпосередньо в пухлину.

Перед призначенням курсу хіміотерапії фахівці проводять комплексне обстеження стану здоров'я пацієнта. Отримані діагностичні дані дозволяють прогнозувати реакцію організму на дію цитостатичних речовин та припустити можливі ускладнення. Якщо хворий важко реагує на хіміотерапію та у нього виникають небажані реакції, то йому призначається консервативна терапія для нормалізації стану.

Селезньов Михайло Анатолійович
Лікар вищої категорії, онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Наші переваги

Наш онкологічний центр надає всі види медичної допомоги: первинна медико-санітарна, спеціалізована та паліативна. Нашими головними перевагами можна назвати:

 • Сучасне обладнання. Наші фахівці працюють з найкращим діагностичним та лікувальним обладнанням, що дозволяє проводити найскладніші діагностичні та лікувальні процедури.
 • Сучасна палата. Одно- та двомісні палати оснащені сучасними меблями та функціональними ліжками.
 • Цілодобовий медичний контроль. Пацієнти можуть попросити про допомогу у будь-який час доби.
 • Використання виключно перевірених та безпечних лікарських препаратів із мінімальними побічними ефектами.
 • Ефективне лікування. Терапія призначається після ретельного обстеження та підбирається кожному хворому в індивідуальному порядку.
 • Чистота та стерильність. Наші співробітники забезпечують кришталеву чистоту у всіх приміщеннях.
Переваги нашої клініки
Індивідуальний підхід

В умовах нашої клініки пацієнта буде комплексно обстежено на сучасному обладнанні. Дані досліджень піддаються “подвійному контролю”: інтерпретуються лікарями-діагностами та лікуючими лікарями. Виявлена супутня патологія може суттєво вплинути на тактику лікування. Тому кожен пацієнт розглядається мультидисциплінарною комісією (МДК) як унікальний випадок.

Комфортний сервіс

У нашій клініці працює комплексна парамедична служба. Ви не замислюватиметеся над такими банальними речами як: чи брати постільну білизну? що мені їсти? куди мені йти? у чому мені ходити? коли я маю прийти на плановий огляд? Наша мета розвантажити таким чином Ваші плечі повсякденної метушні.

Комплексне лікування 24/7

У нашій клініці пацієнт може отримати комплексне лікування онкологічних захворювань, яке включає радикальне хірургічне лікування, хіміотерапію, паліативну допомогу. Ваш лікар доступний 24/7 і допоможе Вам вирішити будь-які проблеми медичного характеру.

Діагностика

Безкоштовний онкоскринінг на захворювання шлунка та товстого кишечника (підписані пріоритетні пакети з НСЗП). Безкоштовне виконання КТ. Застосування мініінвазивних методів біопсії: тонкоголкова, tru-cut, трепан з можливістю гістологічного дослідження у CSD та референтній лабораторії Франкфурта, Німеччина.

alt

Лікар повинен бути розсудливим, причому його розсудливість має бути завжди помітною та виявлятися і у влаштуванні його життя, і у дрібницях. І все це потрібно для того, щоб люди йому вірили, адже довірити своє здоров'я вони можуть тільки тому, кого поважають, хто має гарну репутацію і про кого добре відгукуються інші пацієнти та колеги.

Селезньов Михайло Анатолійович
Лікар вищої категорії, онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Відгуки
Tanya Dolzhenko

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Висловлюю велику подяку клініці за чудовий сервіс. Зокрема Пажину Сергію Олександровичу. Чудовий лікар і дуже хороший хірург. Протягом усього часу лікування, був уважним до пацієнта, все доступно пояснював. Спасибі вам велике!!! Рекомендую!

Карина

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Гарний сервіс, приємна клініка! Дуже задоволена була у хірурга Пажина Сергія Олександровича за рекомендацією. Відмінний фахівець, рекомендую і тепер звертатимуся тільки до нього.

Лариса Сільченко

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Дуже хочеться сказати велике спасибі хірургові Пажину Сергію Олександровичу! Це не лише професіонал високого рівня, а й дуже чуйна, уважна, чуйна людина. Так сталося, що до цього лікаря я зверталася кілька разів і щоразу результат був чудовим. Успіхів Вам у Вашому найважчому, але такому важливому справі служіння людям. Усього Вам доброго!

Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Наші фахівці
Селезньов Михайло Анатолійович
онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Юрченко Валерія Вадимівна
онкомамологія, хірургія, онкохірургія, УЗД
Пажин Сергій Олександрович
інтервенційний радіолог, хірург, лікар УЗД
Крюкова Катерина Олександрівна
онколог, хіміотерапевт, хірург