Перейти до основного вмісту

Відгуки

Наталія

Подяка лікарям

У Полтаві, за місцем проживання, нашій 76-річній бабусі діагностували рак шлунка та запропонували термінову операцію. Тоді ми вирішили дізнатися про думку ще одного спеціаліста і, на щастя, звернулися до Михайла Анатолійовича. Перш ніж оперувати, дообстежив, зняв усі наші питання, онкологія не підтвердилася, але операції уникнути не вдалося. Незважаючи на вік бабусі, жодних ускладнень не було, зараз повертаємось до звичного життя. У палаті з бабусею весь час була дочка, що важливо для приїжджих, буфет, аптека, все необхідне.

Світлана Бондаренко

3 операції одночасно лапараскопічним методом

Хочу висловити подяку талановитому лікарю Селезньову Михайлу Анатолійовичу! Коли я потрапила до нього в 17 лікарню, у мене був діагноз каміння в жовчному міхурі. Але Михайло Анатолійович провів повторне обстеження та також виявив онкологічне захворювання кишки та кісту в печінці. Мені зробили 3 операції одночасно, лапараскопічним методом. Така операція не дала ускладнень і дозволила мені, у свої 80 років, дуже швидко прийти до тями і стати на ноги. Михайло Анатолійович дуже чуйна людина та великий професіонал своєї справи.

Ірина

Подяка Селезньову Михайлу Анатолійовичу

Хочу сказати в черговий раз ДЯКУЮ Михайлу Анатолійовичу! Напевно професія хірург-порівняльна з професією воїна. Щоденна боротьба за життя хворих - це величезна відповідальність та важкий тягар для будь-якої людини. У моєї мами діагностували рак прямої кишки з метостазами у печінці. Після невдалого стентування прямої кишки у Харківській обласній лікарні, внаслідок міграції стента були порвані: тонкий кишечник, товста кишка та утворився пролижень у сечовий міхур (дірка). У Пітері, куди ми відправили маму, лікарі розводили руками та відмовлялися оперувати.

Іванова Олександра

Видалення грижі та жовчного міхура

У 17 лікарню мене доставила швидка допомога з непрохідністю стравоходу. Мене дуже швидко та якісно обстежили та підтвердили діагноз швидкої допомоги. Наступного дня провели дослідження і виявилося, що у мене жовчний міхур забитий камінням. І тоді Селезньов Михайло Анатолійович і лікар Шишкіна Софія Олександрівна запропонували зробити відразу 2 операції: з видалення грижі та видалення жовчного міхура. Чи мені було страшно? Але я дуже вірила цим лікарям та погодилася. І не помилилася. Операція була проведена блискуче!! Ці хірурги мають золоті руки і золоту голову.

Інна

Видалення післяопераційної грижи

Михайло Анатолійович видаляв післяопераційну грижу татові, все пройшло чудово.

Алла Миколаївна

Видалення новоутворення

Колись прочитала висловлювання Боткіна: "Якщо після розмови з вами протягом 10 хвилин пацієнту не стало краще, ви поганий лікар. Після перших хвилин спілкування з Михайлом Анатолійовичем Селезньовим з'явилася впевненість та спокій, що все буде добре. Увага, турбота, готовність вислухати всі скарги та тривоги, професіоналізм та РУКИ (Милість Божа) хірурга, вірний діагноз, оперувалася з приводу новоутворення, дякую Вам, Михайле Анатолійовичу, за щастя жити далі!

Марина

Подяка лікарям

Збиралася до проктолога кілька років. Чесно кажучи, до Михайла Анатолійовича вже побувала у кількох спеціалістів і таки були сумніви, але впевненість, з якою він провів консультацію, передалася і мені. Я знала, що в мене точно все буде гаразд, якщо я довірю своє здоров'я цьому лікареві. Зараз після операції вже можу сказати, що не помилилася. Звісно, ​​не можу сказати, що у перші дні я літала. Але мені детально описали всі етапи відновлення, тому я була впевнена, що в мене все добре. Окреме спасибі хочу сказати моєму лікарю Сергію Олександровичу та анастезіологу Олексію Олексійовичу.

Олена Зеленська

Подяка лікарям

хочеться відзначити команду Селезньова Михайла Анатолійовича та Катерину Олександрівну мега професіонали своєї справи та ЛЮДИ З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ!!! Низький Вам уклін та величезна безмежна подяка, міцного здоров'я, сил та натхнення!!!

Катерина Левченко

Подяка лікарям

Михайло Анатолійович і Катерина Олександрівна мої прекрасні лікарі! Схиляюся перед Вашим умінням та професіоналізмом. Здоров'я Вашим рукам. Сестричкам Ірочці та Олечці теж величезне спасибі) З Повагою Катерина Денисівна 65-ти років.

Полянська Наталія

Подяка Селезньову Михайлу Анатолійовичу

Хочу висловити подяку чудовій людині Селезньову Михайлу Анатолійовичу, хірургу від бога! Це величезне щастя, що такі компетентні, небайдужі люди працюють саме там, де вони "на вагу золота". Тут же хочу подякувати одночасно і його помічникам Катерині Олександрівні та Роману Олександровичу. Бажаю від душі всім-всім моїм рятівникам Лікарям міцного здоров'я, благополуччя, професійного зростання. Спасибі, Вам, за уважне ставлення до пацієнтів та відданість обраної професії. З подякою Наталія м.Краматорськ.

Катерина

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Ніколи не писала відгуки, але хочу, щоб всі знали, що у нас є ще дуже грамотні фахівці! У мене в сім'ї трапилося велике лихо, сильно захворіла бабуся, ми їздили лікарями, ніхто не міг нам допомогти! І ось нам порадили дуже гарного лікаря Пажина Сергія Олександровича! Ця прекрасна людина дуже сильно нам допомогла, вона проявила професіоналізм, чуйність і дбайливість! Лікування пройшло успішно, бабусі вже краще! Ми дуже йому вдячні!

Алла Нечепуренко

Видалення атероми на обличчі лазером

Вітаю! Хочу висловити свою подяку чудовому хірургу Пажину Сергію Олександровичу. У мене була атерома на обличчі, за допомогою лазера мені її видалив Сергій Олександрович, шрам на обличчі не залишився, за що я дуже вдячна лікареві. Велике вам спасибі!!!

Тетяна Домнич

Видалення жировика

Хочу сказати велике спасибі саме Сергію Олександровичу, за виконану роботу 🤗 У мене був величезний жировик, Сергій Олександрович допоміг мені позбутися цієї проблеми швидко, якісно, безболісно. Всім раджу цю клініку і звичайно ж найкращого лікаря 🤗 Сергія Олександровича. Дякуємо вам велике 😘

Лариса Сільченко

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Дуже хочеться сказати велике спасибі хірургові Пажину Сергію Олександровичу! Це не лише професіонал високого рівня, а й дуже чуйна, уважна, чуйна людина. Так сталося, що до цього лікаря я зверталася кілька разів і щоразу результат був чудовим. Успіхів Вам у Вашому найважчому, але такому важливому справі служіння людям. Усього Вам доброго!

Вдячний пацієнт

Видалення непрацездатної вени та шраму

Хочу всім порекомендувати судинного хірурга Пажина Сергія Олександровича. Він дуже чуйний лікар та професіонал своєї справи. Успішно прибрав неробочу вену та шрам від невдалої операції іншим лікарем. Перетворив мою ногу на гарну! Величезне-велике йому спасибі!

Marina Zaharova

Операція під місцевою анестезією

Хочу поділитись враженням про роботу хірурга Пажина Сергія Олександровича. Це висококваліфікований спеціаліст, золоті руки. У мене була серйозна проблема. Сергій Олександрович провів операцію під місцевою анестезією. Потім я ходила на перев'язки. Тепер все у порядку. Сергій Олександрович! Величезне спасибі! Ви мій рятівник!

Вдячний пацієнт

Видалення гранульоми на нозі

Хороша клініка, всі процедури проводились у призначений час. Нещодавно видаляла гранульому на нозі. Дуже залишилася задоволеною результатом, процедура пройшла безболісно. Дуже дякую доктору Пажину Сергію Олександровичу. Дуже компетентний та уважний спеціаліст.

Дмитро Юнашев

Видалення невусів

Був прийомі в Данило Р.Р., видаляв два невуси на шкірі. Довго вирішувався, бо операції для мене це страх дитинства. Вистачило 10 хвилин розмови та уваги від Романа Романовича, щоб я нарешті зважився зробити це один раз і забути. Ставлю 5 з 5, тому що лікар уміє чути, правильно підбирати слова і, головне, бездоганно робить свою роботу. Велике вам спасибі!!!