Перейти до основного вмісту

Колопроктологія

У нашому відділенні колопроктології можна пройти комплексне діагностичне обстеження та отримати ефективне лікування. Ми надаємо первинну медико-санітарну, спеціалізовану та паліативну допомогу пацієнтам з будь-яким онкологічним діагнозом.

Цілі нашої роботи:

 • Своєчасне виявлення патологічних змін у кишечнику. Наші фахівці виявляють ознаки хвороби навіть на ранніх етапах розвитку без появи клінічних симптомів.
 • Досягнення повного одужання пацієнта.
 • Поліпшення самопочуття, повернення до звичного повсякденного життя.
 • Запобігання рецидивам хвороби.
 • Профілактика розвитку онкозахворювань (профілактичні огляди, скринінг).

Діагностика

Відділення колопроктології оснащене найсучаснішим технічним обладнанням. Завдяки цьому наші спеціалісти проводять прості та складні діагностичні процедури, що дозволяють отримати максимально точні дані. Це:

 • Огляд: пальцеве дослідження, аноскопія, ректороманоскопія. При гострому больовому синдромі обстеження проводиться з використанням анестезії.
 • Ректороманоскопія із біопсією. Процедура спрямована на дослідження слизової оболонки прямої кишки та дистальних відділів сигмовидної кишки. Взяття біоматеріалу для подальшого гістологічного вивчення здійснюється швидко і безболісно.
 • Колоноскопія із біопсією. Ця ендоскопічна маніпуляція дає змогу візуалізувати усі відділи кишківника та отримати інформативні знімки, а також взяти зразки тканин пухлини. Мікроскопічне дослідження тканини дозволяє встановити правильний діагноз.
 • КТ. Комп'ютерна томографія кишок дуже інформативна при підозрі на онкологічний процес. Вона дозволяє отримати важливі дані про наявність, локалізацію та розміри пухлини, а також про ступінь метастазування.

Після отримання всіх діагностичних даних, наші лікарі встановлюють остаточний діагноз і складають індивідуальний план лікування. При необхідності призначається додаткова консультація суміжних фахівців (наприклад, уролога або гінеколога).

Селезньов Михайло Анатолійович
Лікар вищої категорії, онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Лікування

У нашому колопроктологічному відділенні застосовується як консервативне (медикаментозне), так і оперативне лікування. Вид терапії підбирається залежно від поточного стану пацієнта, виявленої патології та ступеня її розвитку.

Наші пріоритетні напрямки у лікуванні:

 • Лапароскопія. Це сучасне малоінвазивне хірургічне втручання, яке передбачає мінімальне пошкодження тканин у місці введення лапароскопічних інструментів. Завдяки цьому після закінчення операції у пацієнта не залишаються великі рубці чи шрами.
 • ТЕО (трансанальні ендоскопічні операції). Це одна з нових технологій оперування, що передбачає проведення маніпуляцій через задній прохід.
Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Наші переваги

Ми зацікавлені у наданні кваліфікованої та ефективної допомоги пацієнтам. До нас можна звернутися з будь-якою проблемою, зокрема після оперативного лікування в інших клініках. Звертаючись до нас, Ви гарантовано отримаєте:

 • Збереження конфіденційності.
 • Цілодобове надання допомоги хворим із ускладненими формами онкології товстого кишечника: кровотеча, кишкова непрохідність.
 • Комфортні умови перебування у стаціонарі: ідеальна чистота, сучасні палати, смачне харчування, функціональні ліжка та якісний догляд.
Переваги нашої клініки
Індивідуальний підхід

В умовах нашої клініки пацієнта буде комплексно обстежено на сучасному обладнанні. Дані досліджень піддаються “подвійному контролю”: інтерпретуються лікарями-діагностами та лікуючими лікарями. Виявлена супутня патологія може суттєво вплинути на тактику лікування. Тому кожен пацієнт розглядається мультидисциплінарною комісією (МДК) як унікальний випадок.

Комфортний сервіс

У нашій клініці працює комплексна парамедична служба. Ви не замислюватиметеся над такими банальними речами як: чи брати постільну білизну? що мені їсти? куди мені йти? у чому мені ходити? коли я маю прийти на плановий огляд? Наша мета розвантажити таким чином Ваші плечі повсякденної метушні.

Комплексне лікування 24/7

У нашій клініці пацієнт може отримати комплексне лікування онкологічних захворювань, яке включає радикальне хірургічне лікування, хіміотерапію, паліативну допомогу. Ваш лікар доступний 24/7 і допоможе Вам вирішити будь-які проблеми медичного характеру.

Діагностика

Безкоштовний онкоскринінг на захворювання шлунка та товстого кишечника (підписані пріоритетні пакети з НСЗП). Безкоштовне виконання КТ. Застосування мініінвазивних методів біопсії: тонкоголкова, tru-cut, трепан з можливістю гістологічного дослідження у CSD та референтній лабораторії Франкфурта, Німеччина.

alt

Лікар повинен бути розсудливим, причому його розсудливість має бути завжди помітною та виявлятися і у влаштуванні його життя, і у дрібницях. І все це потрібно для того, щоб люди йому вірили, адже довірити своє здоров'я вони можуть тільки тому, кого поважають, хто має гарну репутацію і про кого добре відгукуються інші пацієнти та колеги.

Селезньов Михайло Анатолійович
Лікар вищої категорії, онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Відгуки
Tanya Dolzhenko

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Висловлюю велику подяку клініці за чудовий сервіс. Зокрема Пажину Сергію Олександровичу. Чудовий лікар і дуже хороший хірург. Протягом усього часу лікування, був уважним до пацієнта, все доступно пояснював. Спасибі вам велике!!! Рекомендую!

Карина

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Гарний сервіс, приємна клініка! Дуже задоволена була у хірурга Пажина Сергія Олександровича за рекомендацією. Відмінний фахівець, рекомендую і тепер звертатимуся тільки до нього.

Лариса Сільченко

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Дуже хочеться сказати велике спасибі хірургові Пажину Сергію Олександровичу! Це не лише професіонал високого рівня, а й дуже чуйна, уважна, чуйна людина. Так сталося, що до цього лікаря я зверталася кілька разів і щоразу результат був чудовим. Успіхів Вам у Вашому найважчому, але такому важливому справі служіння людям. Усього Вам доброго!

Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Наші фахівці
Селезньов Михайло Анатолійович
онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Юрченко Валерія Вадимівна
онкомамологія, хірургія, онкохірургія, УЗД
Пажин Сергій Олександрович
інтервенційний радіолог, хірург, лікар УЗД
Крюкова Катерина Олександрівна
онколог, хіміотерапевт, хірург