Перейти до основного вмісту

Пухлини шкіри та м'яких тканин

Фахівці нашого онкологічного центру займаються діагностикою та лікуванням будь-яких новоутворень шкіри та м'яких тканин. Цей різновид раку зустрічається досить рідко, має безліч особливостей і нюансів у терапії. Вона часто супроводжується утворенням шкірних дефектів, які істотно знижують естетичність. Наші лікарі виключають такі ускладнення, роблячи лікування максимально комфортним, безболісним та ефективним.

Цілі нашої роботи:

  • Своєчасна діагностика доброякісних та злоякісних новоутворень шкіри та м'яких тканин. Виявлення патології на початкових етапах розвитку покращує прогноз та підвищує шанси на повне одужання.
  • Досягнення повного одужання. Ми використовуємо різні методики лікування, що дозволяють розраховувати на одужання.
  • Профілактика рецидивів надалі. Ми намагаємося зберегти отриманий терапевтичний результат, дозволяючи пацієнту на довгі роки (і навіть на все життя) забути про перенесену хворобу.
  • Поліпшення самопочуття, відновлення працездатності, повернення до нормального повсякденного життя.

Діагностика

Сильна діагностична база, сучасне обладнання та кваліфіковані лікарі – це все допомагає нам діагностувати будь-які форми раку шкіри та м'яких тканин. Ми виявляємо патологічні зміни навіть на ранніх стадіях, використовуючи для цього:

  • Огляд із дерматоскопом. Це обов'язкова процедура первинної консультації онкодерматолога. За допомогою даного збільшувального приладу вдається краще розглянути новоутворення та при виявленні патологічних ознак відправити пацієнта на детальне обстеження.
  • УЗД м'яких тканин. Це безболісна та швидка процедура, що дозволяє визначити наявність новоутворення та його розміри.
  • Біопсія. Гістологічне дослідження біоматеріалу дає можливість ідентифікувати пухлину та поставити правильний діагноз.
  • КТ за показаннями. Як правило, комп'ютерна томографія проводиться як додаткова діагностика.
Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Лікування

У нашому онкологічному центрі практикується комбінований підхід до боротьби з хворобою: медикаментозне та хірургічне лікування. Наші спеціалісти проводять найскладніші оперативні втручання, що дозволяють провести ефективне радикальне лікування.

Однією з таких операцій є видалення новоутворень шкіри за Мосом. Ця методика використовується при операціях на обличчі та інших візуально значущих областях шкіри. Така операція дає можливість радикально, але ощадливо видалити пухлину, а потім відразу приступити до закриття шкірного дефекту.

Сьогодні мікрографічна хірургія з Мосу визнана «золотим стандартом» оперативного лікування найпоширеніших видів раку шкіри. Її ефективність становить 99,9%, а відсутність рубців та шрамів виключає ризик розвитку естетичного дефекту. Крім того, така операція малотравматична. Тому після її закінчення пацієнту не потрібно перебувати в стаціонарі - він може відразу вирушати додому.

Післяопераційна реабілітація включає лише виконання лікарських рекомендацій і відвідування лікаря у зазначені дні для перев'язки.

Переваги нашої клініки
Індивідуальний підхід

В умовах нашої клініки пацієнта буде комплексно обстежено на сучасному обладнанні. Дані досліджень піддаються “подвійному контролю”: інтерпретуються лікарями-діагностами та лікуючими лікарями. Виявлена супутня патологія може суттєво вплинути на тактику лікування. Тому кожен пацієнт розглядається мультидисциплінарною комісією (МДК) як унікальний випадок.

Комфортний сервіс

У нашій клініці працює комплексна парамедична служба. Ви не замислюватиметеся над такими банальними речами як: чи брати постільну білизну? що мені їсти? куди мені йти? у чому мені ходити? коли я маю прийти на плановий огляд? Наша мета розвантажити таким чином Ваші плечі повсякденної метушні.

Комплексне лікування 24/7

У нашій клініці пацієнт може отримати комплексне лікування онкологічних захворювань, яке включає радикальне хірургічне лікування, хіміотерапію, паліативну допомогу. Ваш лікар доступний 24/7 і допоможе Вам вирішити будь-які проблеми медичного характеру.

Діагностика

Безкоштовний онкоскринінг на захворювання шлунка та товстого кишечника (підписані пріоритетні пакети з НСЗП). Безкоштовне виконання КТ. Застосування мініінвазивних методів біопсії: тонкоголкова, tru-cut, трепан з можливістю гістологічного дослідження у CSD та референтній лабораторії Франкфурта, Німеччина.

alt

Лікар повинен бути розсудливим, причому його розсудливість має бути завжди помітною та виявлятися і у влаштуванні його життя, і у дрібницях. І все це потрібно для того, щоб люди йому вірили, адже довірити своє здоров'я вони можуть тільки тому, кого поважають, хто має гарну репутацію і про кого добре відгукуються інші пацієнти та колеги.

Селезньов Михайло Анатолійович
Лікар вищої категорії, онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Відгуки
Tanya Dolzhenko

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Висловлюю велику подяку клініці за чудовий сервіс. Зокрема Пажину Сергію Олександровичу. Чудовий лікар і дуже хороший хірург. Протягом усього часу лікування, був уважним до пацієнта, все доступно пояснював. Спасибі вам велике!!! Рекомендую!

Карина

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Гарний сервіс, приємна клініка! Дуже задоволена була у хірурга Пажина Сергія Олександровича за рекомендацією. Відмінний фахівець, рекомендую і тепер звертатимуся тільки до нього.

Лариса Сільченко

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Дуже хочеться сказати велике спасибі хірургові Пажину Сергію Олександровичу! Це не лише професіонал високого рівня, а й дуже чуйна, уважна, чуйна людина. Так сталося, що до цього лікаря я зверталася кілька разів і щоразу результат був чудовим. Успіхів Вам у Вашому найважчому, але такому важливому справі служіння людям. Усього Вам доброго!

Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Наші фахівці
Селезньов Михайло Анатолійович
онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Юрченко Валерія Вадимівна
онкомамологія, хірургія, онкохірургія, УЗД
Пажин Сергій Олександрович
інтервенційний радіолог, хірург, лікар УЗД
Крюкова Катерина Олександрівна
онколог, хіміотерапевт, хірург