Перейти до основного вмісту

Про Центр

Реальні цифри про центр онкології
2000

Операцій на рік

З них близько 35% онкологічного профілю. Причому більше половини операцій виконано лапароскопічно.

50

Співробітників

У штаті 7 хірургів, 5 гінекологів, 4 онкохірурги, 1 онкогінеколог, 1 мамолог, 2 хіміотерапевти, 2 ендоскопісти. З них 3 кандидати медичних наук. А також інтерни та молодший медперсонал.

5

Кабінетів з онкоскринінгу

До складу Центру, крім стаціонару, входять діагностичні та консультативні кабінети: кабінет мамолога, кабінет проктолога, кабінет гінеколога, ендоскопічний кабінет, рентгенкабінет.

Центр Онкології в Харкові - тут і стіни лікують

Затишну атмосферу, уважність та чуйність, розуміння та підтримку знаходять у нас пацієнти у складний період свого життя

Як слушно підкреслено: Хворих лікують лікарі, а не обладнання.

(Хоча і з обладнанням у нас у Центрі Онкології у Харкові все гаразд!)

Небагато інформації про Нас.

  • Ми - це не стіни приміщення, в якому ми працюємо;
  • ми – це не обладнання, яким ми щодня користуємось у своїй роботі;
  • ми - не сухе зведення знань, накопичених у процесі навчання.

Ми, співробітники Центру Онкології у Харкові – живі, мислячі особи, які мають співпереживання, але навіть у стресових ситуаціях зберігаємо здатність до миттєвого аналізу та висновків. Ми такі ж, як і Ви, але дивимось на світ через свою призму. Кожен має свій набір навичок, знань, інтересів, кожен має свій характер, свою сім'ю, свої хобі. Але нас усіх об'єднує улюблена справа, яка стала невід'ємною частиною нашого життя, як тільки ми одягли білі халати. І справа наша полягає лише в одному – допомогти кожному нашому пацієнтові: позбавити страждань, повернути в сім'ю та соціум, відновити працездатність.

Кожен із нас пройшов Вищу медичну школу, де в нас вклали розуміння, що немає «вузьких спеціалістів», є «вузькодумні лікарі». Тому всі думки наших фахівців Центру Онкології у Харкові рівні між собою (клінічний онколог = онкохірург = хіміотерапевт =……= рентгенолог), кожен має право на свою аргументовану точку зору. Це дозволяє нам не прогаяти важливі деталі, і вибрати для пацієнта оптимальне лікування.

Переваги нашої клініки
Індивідуальний підхід

В умовах нашої клініки пацієнта буде комплексно обстежено на сучасному обладнанні. Дані досліджень піддаються “подвійному контролю”: інтерпретуються лікарями-діагностами та лікуючими лікарями. Виявлена супутня патологія може суттєво вплинути на тактику лікування. Тому кожен пацієнт розглядається мультидисциплінарною комісією (МДК) як унікальний випадок.

Комфортний сервіс

У нашій клініці працює комплексна парамедична служба. Ви не замислюватиметеся над такими банальними речами як: чи брати постільну білизну? що мені їсти? куди мені йти? у чому мені ходити? коли я маю прийти на плановий огляд? Наша мета розвантажити таким чином Ваші плечі повсякденної метушні.

Комплексне лікування 24/7

У нашій клініці пацієнт може отримати комплексне лікування онкологічних захворювань, яке включає радикальне хірургічне лікування, хіміотерапію, паліативну допомогу. Ваш лікар доступний 24/7 і допоможе Вам вирішити будь-які проблеми медичного характеру.

Діагностика

Безкоштовний онкоскринінг на захворювання шлунка та товстого кишечника (підписані пріоритетні пакети з НСЗП). Безкоштовне виконання КТ. Застосування мініінвазивних методів біопсії: тонкоголкова, tru-cut, трепан з можливістю гістологічного дослідження у CSD та референтній лабораторії Франкфурта, Німеччина.

Відгуки
Tanya Dolzhenko

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Висловлюю велику подяку клініці за чудовий сервіс. Зокрема Пажину Сергію Олександровичу. Чудовий лікар і дуже хороший хірург. Протягом усього часу лікування, був уважним до пацієнта, все доступно пояснював. Спасибі вам велике!!! Рекомендую!

Микола Пантелеймонов

Операція з видалення пахових гриж

Десять днів тому мені зробили операцію з усунення пахових гриж (ТЕР-герміопластика) групою медиків на чолі з лікарем-хірургом Пажіним Сергієм Олександровичем. Все було зроблено оперативно. Результатом я дуже задоволений! Слідів хірургічного втручання зараз майже не видно. Хочу подякувати колективу медиків і особисто Сергію Олександровичу за увагу, професіоналізм, корисні поради. Успіхів вам у вашій шляхетній праці!

Карина

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Гарний сервіс, приємна клініка! Дуже задоволена була у хірурга Пажина Сергія Олександровича за рекомендацією. Відмінний фахівець, рекомендую і тепер звертатимуся тільки до нього.

Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Наші фахівці
Селезньов Михайло Анатолійович
онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Юрченко Валерія Вадимівна
онкомамологія, хірургія, онкохірургія, УЗД
Пажин Сергій Олександрович
інтервенційний радіолог, хірург, лікар УЗД
Крюкова Катерина Олександрівна
онколог, хіміотерапевт, хірург

Невідкладна допомога 24/7, Комп'ютерна томографія, МРТ, Лапароскопія, ЕГДС, УЗД, Колоноскопія