Перейти до основного вмісту

Онкомамологія

Згідно з офіційною статистикою Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я, сьогодні рак грудей є головною причиною смертності серед жінок. Тому робота нашого онкомамологічного відділення спрямована на своєчасну діагностику та ефективне лікування будь-яких форм онкозахворювань грудей.

Цілі нашої роботи:

 • Профілактика розвитку раку грудей: санітарно-просвітницька робота, скринінг.
 • Виявлення патологічних змін тканини на ранніх етапах навіть без клінічних симптомів.
 • Ефективне лікування та досягнення повного одужання.
 • Профілактика рецидивів хвороби.
 • Поліпшення здоров'я, відновлення працездатності.
 • Лікування із максимальним збереженням естетичності.

Діагностика

Використання сучасного технічного обладнання дозволяє нашим спеціалістам виконувати прості та складні діагностичні маніпуляції. Це дозволяє отримати точні дані, встановити правильний діагноз та призначити лікування. Діагностика в нашому відділенні онкомамології включає:

 • Огляд онкомамологом. Кваліфікований лікар збирає детальний анамнез, оглядає та пальпує груди для виявлення будь-яких патологічних змін.
 • УЗД із біопсією. Ультразвукове обстеження із взяттям біоматеріалу для подальшого гістологічного вивчення – це безболісна та високоінформативна процедура.
 • Біопсія сторожового лімфовузла. Це найважливіший діагностичний критерій під час вирішення питання про необхідність видалення пахвових лімфатичних вузлів.
 • КТ. Комп'ютерна томографія відіграє важливу роль у визначенні наявності пухлини, її розмірів, локалізації та ступеня метастазування.
Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Лікування

Наше відділення онкомамології практикує комплексний підхід до лікування – комбінація медикаментозного та оперативного лікування. Остаточний вибір методики лікування залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, його діагнозу та ступеня активності процесу.

Вибираючи операцію, ми користуємося двома критично важливими умовами: максимальна естетичність і радикалізм. Тому у нас у пріоритеті стоять такі види хірургічних втручань:

 • Лампектомія - органозберігаюча резекція молочної залози. Ця малоінвазивна операція передбачає видалення пухлини та невеликої області здорової тканини біля неї. Це дозволяє зберегти форму грудей і, як правило, сосок.
 • Радикальна секторальна резекція молочної залози. Ця операція передбачає повне видалення лише ураженого сектора молочної залози та лімфатичних вузлів першого рівня.
 • Підшкірна мастектомія зі збереженням сосково-альвеолярного комплексу. Ця операція передбачає видалення протоку молочної залози із збереженням лише епідермісу та дерми соска та ареоли.

На підставі результатів біопсії сторожового лімфатичного вузла наші фахівці приймають рішення щодо необхідності видалення пахвових лімфовузлів.

Наше відділення онкомамології прагне надати ефективну допомогу пацієнткам без нанесення естетичного дефекту. Для корекції післяопераційної асиметрії грудей ми застосовуємо онкопластику власними тканинами та імплантами. Це гарантує збереження естетичності молочних залоз та відсутність слідів хірургічного лікування.

Селезньов Михайло Анатолійович
Лікар вищої категорії, онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Переваги нашої клініки
Індивідуальний підхід

В умовах нашої клініки пацієнта буде комплексно обстежено на сучасному обладнанні. Дані досліджень піддаються “подвійному контролю”: інтерпретуються лікарями-діагностами та лікуючими лікарями. Виявлена супутня патологія може суттєво вплинути на тактику лікування. Тому кожен пацієнт розглядається мультидисциплінарною комісією (МДК) як унікальний випадок.

Комфортний сервіс

У нашій клініці працює комплексна парамедична служба. Ви не замислюватиметеся над такими банальними речами як: чи брати постільну білизну? що мені їсти? куди мені йти? у чому мені ходити? коли я маю прийти на плановий огляд? Наша мета розвантажити таким чином Ваші плечі повсякденної метушні.

Комплексне лікування 24/7

У нашій клініці пацієнт може отримати комплексне лікування онкологічних захворювань, яке включає радикальне хірургічне лікування, хіміотерапію, паліативну допомогу. Ваш лікар доступний 24/7 і допоможе Вам вирішити будь-які проблеми медичного характеру.

Діагностика

Безкоштовний онкоскринінг на захворювання шлунка та товстого кишечника (підписані пріоритетні пакети з НСЗП). Безкоштовне виконання КТ. Застосування мініінвазивних методів біопсії: тонкоголкова, tru-cut, трепан з можливістю гістологічного дослідження у CSD та референтній лабораторії Франкфурта, Німеччина.

alt

Лікар повинен бути розсудливим, причому його розсудливість має бути завжди помітною та виявлятися і у влаштуванні його життя, і у дрібницях. І все це потрібно для того, щоб люди йому вірили, адже довірити своє здоров'я вони можуть тільки тому, кого поважають, хто має гарну репутацію і про кого добре відгукуються інші пацієнти та колеги.

Селезньов Михайло Анатолійович
Лікар вищої категорії, онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Відгуки
Tanya Dolzhenko

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Висловлюю велику подяку клініці за чудовий сервіс. Зокрема Пажину Сергію Олександровичу. Чудовий лікар і дуже хороший хірург. Протягом усього часу лікування, був уважним до пацієнта, все доступно пояснював. Спасибі вам велике!!! Рекомендую!

Карина

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Гарний сервіс, приємна клініка! Дуже задоволена була у хірурга Пажина Сергія Олександровича за рекомендацією. Відмінний фахівець, рекомендую і тепер звертатимуся тільки до нього.

Лариса Сільченко

Подяка Пажину Сергію Олександровичу

Дуже хочеться сказати велике спасибі хірургові Пажину Сергію Олександровичу! Це не лише професіонал високого рівня, а й дуже чуйна, уважна, чуйна людина. Так сталося, що до цього лікаря я зверталася кілька разів і щоразу результат був чудовим. Успіхів Вам у Вашому найважчому, але такому важливому справі служіння людям. Усього Вам доброго!

Зв'язатися з нами

Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Наші фахівці
Селезньов Михайло Анатолійович
онкохірург, онкогінеколог, колопроктолог, онкомамолог, судинний хірург, ендоскопіст
Юрченко Валерія Вадимівна
онкомамологія, хірургія, онкохірургія, УЗД
Пажин Сергій Олександрович
інтервенційний радіолог, хірург, лікар УЗД
Крюкова Катерина Олександрівна
онколог, хіміотерапевт, хірург